Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Pasiekti klientus naudojantis išmaniaisiais telefonais ar planšetėmis yra itin aktualu, nes tai ne tik padidina lankytojų srautus, bet tuo pačiu ir tinklalapio žinomumą bei aktyvių klientų skaičių. Kuo didesnis vartotojui pasirinkimas pasiekti informaciją įvairiais būdais, tuo didesnė tikimybė, kad Jūsų verslas pradės augti sparčiau, todėl mobiliųjų aplikacijų kūrimas tapo neatskiriama verslo dalimi.

Mes padėsime Jūsų verslui augti kartu su technologijomis

 

iPhone/iPad mobilios aplikacijos

Sertek Media, kuria įvairiausio sudėtingumo iPhone/iPad mobilias aplikacijas (programėles). Mes ne tik programuojame, tačiau į mūsų paslaugas įeina ir Iphone/iPad programėlių dizaino, funkcionalumo ir naudojimosi galimybės. Mes padėsime jums sukurti reikiamą produktą, pilnai jį testuosime bei patikrinsime. Visiems mūsų darbams teikiame 12 mėnesių garantiją. 

Sužinokite daugiau       

Android mobilios aplikacijos

Sertek Media kuriaAndroid mobilias aplikacijas(programėles). Jau daugiau nei 70% išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių rinkos naudojasi Android operacine sistema. Vienas iš populiariausių šių dienų įrankių yra būtent Google korporacijos sukurta operacinė sistema. Todėl aplikaciją su šia operacine sistema privalu turėti kiekvienai įmonei, žaidimų tinkalapio administratoriui.

Sužinokite daugiau

Pasiruošę žengti kitą žingsnį?

KONTAKTAI

SERTEK MEDIA kontaktai

Žalgirio g. 92, 5 a.,

LT-09303 Vilnius

Tel. 8 679 50071

info@sertekmedia.lt