Interneto svetainė su elektronine parduotuve – Grožio akademija

Posted by | January 15, 2015 | Uncategorized | No Comments

„Grožio akademija“ yra profesionalios kosmetologijos centras ir kosmetikos parduotuvė, gyvuojanti nuo 1996 metų. Šiais laikais verslo sėkmę užtikrina ne tik profesionalūs darbuotojai, aukštos kokybės prekės, bet ir įvaizdis internete. Vienas svarbiausių veiksnių formuojantis įvaizdį ir pritraukiantis daugiau vartotojo – interneto svetainė.Sukurta svetainė http://www.grozioakademija.lt/, padidino lankytojų srautus net 50 kartų, pritraukė daugiau vartotojų ir padidino įmonės žinomumą.

grozio-akademija-slider2

Grožio akademijos interneto svetainė ne tik reprezentuoja įmonę, bet ir padeda parduoti prekes, kadangi svetainėje integruota elektroninė parduotuvė, su tiesioginiu atsiskaitymu internete. Patikusias prekes vartotojai gali nedelsdami užsisakyti, iš elektroninės parduotuvės tiesiogiai prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės.

Taip pat interneto svetainei ir elektroninei parduotuvei sukūrėme unikalų web dizainą, kuris atitinka įmonės veiklos sritį. Web dizainas neperkrautas įvairiais elementais, elementai išdėstyti paprastai ir aiškiai, todėl vartotojai lengvai randa ieškomą informaciją.

Mūsų kuriamos interneto svetainės ne tik patrauklios ir patogios naudoti vartotojui, bet ir svetainės administratoriams. Grožio akademijos svetainėje integruotas lankytojų statistikos ir pirkimų apžvalgos modulis. Svetainės administratoriai šio modulio pagalba gali stebėti lankytojų srautus, iš kur jie pateko į svetainę, kokius puslapius aplankė ir kiek laiko užtruko. Tai padeda nuolat tobulinti svetainę, koreguoti pateikiamą informaciją ir imtis veiksmų, pritraukiančių klientus.

Sertek Media padės priimti naudingus informacinių technologijų sprendimus, suformuoti įvaizdį internete, pritraukti daugiau vartotojų ir nuolat stebėti vykstančius procesus.

Visą projektą galite pamatyti adresu: http://www.grozioakademija.lt/