Interneto svetainė – Rowanbest

Posted by | December 9, 2014 | Uncategorized | No Comments

RowanBest kompanija prekiauja kokybiškais, ilgai išliekančiais dažais, medžio lakais bei kitomis dažymo priemonėmis. RowanBest suteikia aukščiausią dažų garantiją, todėl nenuostabu, kad interneto svetainės sukūrimą patikėjo įmonei, kelenčiai pačius aukščiausius reikalavimus sau ir savo darbo aplinkai.

rowanbest

Spalvos. Kadangi įmonė pardavinėja dažus, didelį dėmesį skyrėme svetainės spalvoms. Puslapyje vyrauja pastelinės, įvairių atspalvių spalvos. Raudona, rožinė, žalia, mėlyna, juoda, geltona, tai tik nedaugelis spalvų, panaudotų kuriant web dizainą. Atspalviai parinkti kruopščiai ir atsakingai, kad pasirinktos spalvos, puikiai derėtų viename svetainės puslapyje.

Funkcionalumas. Svetainė rowanbest.by neperkrauta įvairiais elementais ir gausybe šokinėjančių, judančių, mirgančių ar blizgančių laukų. Pagrindinis funkcionalumas – šokinėjimas per svetainės puslapius. Vartotojas pasirinkęs tam tikrą meniu punktą, nukeliamas į svetainės vietą, kuri jam priskirta. Šiek tiek žaismingumo suteikia ir šokinėjantis meniu, kuris buvo sukurtas specialiai pagal klientų pageidavimus.

Visą projektą galite pamatyti adresu: http://www.rowanbest.by/