Interneto svetainė Norvegijos rinkai

Posted by | December 15, 2014 | Uncategorized | No Comments

Sertek Media, klientai patys įvairiausi tiek savo dydžiu, tiek lokacija, norais ir poreikiais. Mes įgyvendiname tiek mažų, tiek stambių įmonių užsakymus, atsakingai žiūrime į kiekvieną darbą ir svarbiausia, mylime tai ką darome. Todėl lengvai bendraujame su klientais iš Lietuvos ir kitų šalių. Vienas naujausių mūsų darbų, indų restoranas Norvegijos rinkai.

food
Indų restoranui sukūrėme orginalų, modernų ir jų veiklos sritį atitinkantį web dizainą. Dizainas neperkrautas įvairiais elementais, o tik pagyvina svetainę, neblaško vartotojo dėmesio, o leidžia susikoncentruoti į svarbią informaciją.

Svetainėje integruota rezervacijos forma, kurioje vartotojai gali pasirinkti staliuko rezervacijos datą, laiką, nurodyti apsilankančių žmonių kiekį ir išsiųsti rezervacijos užklausą, kuri pasiekia numatytą elektroninio pašto adresą. Dėl vartotojų patogumo, rezervacijos formos pateikiama du kartus, kad vartotojas galėtų užsirezervuoti į restorane bet kurioje svetainės vietoje.

Vienas svarbiausių restorano svetainės elementų – meniu. Todėl šiai vietai skyrėme itin daug dėmesio ir pasistengėme, kad vartotojas lengvai rastų visus restorano patiekalus bei jų kainas.

Visą projektą galite pamatyti adresu: http://bombaycuisine.no/