Internetinė svetainė – Tavo kraujas

Posted by | February 6, 2015 | Uncategorized | No Comments

Kraujo centras – kraujo donorystės įstaiga. Kraujo centro veikla užtikrina efektyvų donorų telkimą bei atranką, kraujo paėmimą, kraujo produktų gamybą, saugojimą bei paskirstymą. Taip pat kraujo centre saugojami kraujo komponentai ir krešėjimo faktoriai bei kita pagalba, susijusi su kraujo perpylimu, yra prienama visą parą septynias dienas per savaitę. 

kcentras small

Ši interneto svetainė buvo sukurta, kad formuotų centro įvaizdį, lankytojai rastų visa reikiamą informaciją apie kraujo centro veiklą bei ptitrauktų kuo daugiau būsimų kraujo donorų. Sukurta svetainė http://www.tavokraujas.lt/

Kraujo centro internetinėje svetainėje galima rasti ne tik informaciją apie centrą, bet ir galima užsiregistruoti donorystei. Tai būsimam donorui labai patogu, nes paraišką galima užpildyti neišėjus iš namų. Nereikia skambinti ir teirautis, kada galima duoti kraujo, tiesiog užsiregistroti internetu ir laukti atsakymo. Taip pat galima pasikviesti “Tavo kraujas” komandą į savo bendriją, darbą ar universitetą, užpildžius paraiškos formą.

Tavo kraujas internetinei svetainei sukūrėme unikalų web dizainą, kuris atitinka kraujo centro veiklos sritį. Dizainui parinkta švelni ir prislopinta raudona spalva, kuri nesukelia neigiamų emocijų, būsimiems kraujo donorams. Taip pat šios svetainės elementų išdėstymas yra patogus svetainės lankytojams, kurie gali reikiamą informaciją lengvai rasti. Lentelės, ikonos buvo pieštos specialiai šiai internetinei svetainei, kurios atspindi kraujo centro veiklą. Šioje svetainėje galima atlikti testą, kurį atlikus bus aišku ar galite tapti kraujo donoru.

Sertek Media padės priimti naudingus informacinių technologijų sprendimus, suformuoti įvaizdį internete, pritraukti daugiau vartotojų ir nuolat stebėti vykstančius procesus.

Visa projektą galite pamatyti adresu: http://www.tavokraujas.lt/