„Facebook” kuria naują socialinį tinklą darbo reikmėms

Posted by | November 18, 2014 | Uncategorized | No Comments
Milijardą vartotojų turintis „Facebook“ žada sukurti dar vieną socialinį tinklą, kuris konkuruotų su „LinkedIn“, ir būtų skirtas naudojimui darbe. Nauja bendravimo platforma leistų asmeninio profilio informaciją atskirti nuo karjeros.
Capture6

Naujas socialinis tinklas sudarys galimybes tarpusavyje bendrauti su kolegomis, keistis darbo kontaktais ir dokumentais naudojant „Google Drive“ bei „Microsoft“ programėles.

„Facebook“ tikisi sukurti tokį socialinį tinklą, kuriuo darbdaviai leistų naudotis darbo vietose. „Facebook“ naująjį projektą taip ir vadina – „Facebook at work“ .

„Naujasis socialinis tinklas atrodys labai panašiai į „Facebook“ – bus naujienų srautas ir grupės, tačiau žmonės galės atskirti asmeninio profilio informaciją su atostogų nuotraukomis, politiniais pasisakymais ir kvailais vaizdo įrašais, nuo darbinių reikalų“, – pranešė „Financial Times“.

Manoma, kad naujoji paslauga vartotojams bus nemokama, o pajamas ketinama gauti iš reklamos. „Facebook“ socialinį tinklą kurs savo Londono biuruose ir prieš oficialiai jį pristatydama atliks bandymus su pasirinktomis įmonėmis.

Platformos pasirodymo data kol kas neaiški.

Daugiau skaitykite: http://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/technologijos/facebook-kurs-nauja-socialini-tinkla-darbo-reikmems-646-467181?cf=mokslasit