Atsisveikinsime su „Internet Explorer“? „Microsoft“ pristato naują naršyklę

Posted by | January 6, 2015 | Uncategorized | No Comments

„Internet Explorer“ – gerbiama, bet dažnai kartu ir niekinama „Microsoft“ naršyklė, dabar galbūt jau skaičiuoja paskutiniuosius mėnesius. „Microsoft“ partneris studentas Thomas Nigro užsiminė, kad „Microsoft“ operacinė sistema „Windows 10“ turės naują naršyklę, kurioje nebus „Internet Explorer“ vardo.

internet-explorer-_1207664c

Šis „Microsoft“ žingsnis, pasak ekspertės, yra daugiau prekės ženklo ir įvaizdžio keitimas, nesusijęs su techniniais sprendimais. Ilgalaikė „Microsoft“ stebėtoja Mary Jo Foley, remdamasi savais šaltiniais, pranešė, kad „Internet Explorer 11“, kuri yra numatytoji naršyklė „Windows 8.1“, galės būti pasiekiama pagal atgalinį suderinamumą. M. Foley teigimu, naršyklė vadinasi „Spartan“.

„Spartan“ turėtų būti panašesnė į „Chrome“ ir „Firefox“, ji bus pasiekiama „Windows 10“ kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose.

Greičiausiai „Spartan“ bus pristatyta sausio 21 d. specialiame renginyje „Microsoft“ būstinėje Redmonde, Vašingtone.

Naršyklės pakeitimas atrodo logiškas žingsnis, atsižvelgiant į tai, kad „Internet Explorer“, tiek tarp kūrėjų, tiek tarp vartotojų, turi prastą reputaciją. Iš dalies ji susijusi su tuo, kad „Microsoft“ visuomet renkasi integruoti savo naršyklę, užuot pasirinkusi atvirą standartą.

Kokia prasta „Internet Explorer“ reputacija, parodo tai, jog „Microsoft“ neseniai išleido reklamą, kurioje aiškina, kad kritika „Internet Explorer“ yra nepelnyta.

Daugiau skaitykite: http://www.technologijos.lt/n/technologijos/it/S-45047/straipsnis/Atsisveikinsime-su-Internet-Explorer-Microsoft-pristato-nauja-narsykle?l=2&p=1