Trumpai apie mus

Esame informacinių technologijų ir internetinių projektų sprendimo įmonė, teikianti įvairias paslaugas: verslo valdymo sprendimai, klientų valdymo, projektų valdymo, sandėlio valdymo, darbuotojų valdymo ir kitos programos, iterptinis valdiklių programavimas, interneto svetainių kūrimas, elektroninės parduotuvės, serverių priežiūros paslaugos, IT ūkio priežiūra ir kita.  Mūsų įgūdžiai:

Web dizainas

100%

Elektroninės parduotuvės

100%

Interneto svetainių kūrimas

100%

Mobiliosios aplikacijos

100%

Verslo valdymo sistemos, ERP, CRM

100%

SEO optimizacija

100%

Firminio stiliaus kūrimas

80%

Mūsų tikslas – padėti įmonėms augti ir tobulėti, siekiant gauti maksimalios naudos iš šiuolaikinių technologijų!

Kodėl verta samdyti Sertek Media specialistus?

Profesionali programuotojų ir dizainerių komanda
Pačių naujausių technologijų taikymas
Siūlomi efektyvūs ir lankstūs sprendimai
Visapusiška kliento poreikių analizė
Greitas ir veiksmingas klientų aptarnavimas
Kokybiškai atliekami darbai ir priimtinos kainos 
 

Siekdami užtikrinti sklandžią projekto eigą ir išpildyti visus kliento lūkesčius, Sertek Media naudojasi naujausia Agile metodologija:

METODOLOGIJA

"Sertek Media komanda, kol kas gali pasiūlyti tai, ko niekas negali nei pasiūlyti, nei atlikti. Rezultatai yra garantuoti ir stulbinami. Pasiekėm su Sertek MEDIA kaip tik tai ko prašėmė, kartais rezultatai pranoko lūkesčius. Profesionali Sertek Media komanda prisitaiko prie kliento ir laiko jį pastoviai informuotą, apie atliktus darbus ir gautus rezultatus."

− Aleksandr Zeleščevski, UAB Vedrana

"Vykdėme kelis saitų projektus su UAB “Canvas” ir likome labai patenkinti darbo rezultatais, aukštų lygiu ir operatyvumu. Canvas turi prefesionalią komanda, kuri sklandžiai vykdo užduotis. Mielai rekomenduotume juos savo partneriams."

− Maksimas Barochas, UAB Eurovudas

"Mūsų įmonė prieš pasirašant ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį su Sertek Media jau buvo išbandžiusi ne vieną verslo partnerį IT rinkoje, tačiau visi prieš tai bandyti partneriai neatlikdavo savo įsipareigojimų ir nepateikdavo aiškios informacijos apie vykdomus darbus arba nebaigdavo jų iki galo ir tekdavo daug laiko skirti bendrai projekto priežiūrai."

− Stasys Vaičius, UAB Stamperija

Pasiruošę žengti kitą žingsnį?

SUSISIEKTI 

SERTEK MEDIA kontaktai

Žalgirio g. 92, 5 a.,

LT-09303 Vilnius

Tel. 8 679 50071

info@sertekmedia.lt